logotipas (2) (1) - Kopija - Kopija

Hide Mokykla Hide Hide Hide
 
Search

Mažeikių ,,Vyturio" pradinė mokykla

Ateikite, čia vaikiški pasauliai, sušildyti juoko vaikų...

 

Naujienos

Juozapinių jomarkas Plinkšių globos namuose

      

    Saulėtą kovo 16 d. popietę mūsų mokyklos mokinių tarybos atstovai su socialine pedagoge Rita Bučiene, etnokultūros būrelio nariai su mokytoja Ilona Rubiene bei pop choro „Vieversys“ dainininkai, lydimi mokytojos Bernadetos Jarmoškienės,vyko į Plinkšes, į senelių globos namuose vykstantį Juozapinių jomarką.

     Džiaugėmės kvietimu smagiai pasibūti, pasižmonėti, pirkti, dalintis ir artėjančiu pavasariu pasidžiaugti. Socialinė pedagogė Rita sveikino visus globos namų gyventojus, linkėjo geros nuotaikos, sveikatos ir įteikė pilną pintinę lauktuvių- „kiškio pyrago“ iš Mažeikių. Mokiniai sveikino jomarko dalyvius linksmomis žemaitiškomis dainomis, žaidimais ir minklėmis. Ketvirtokė Aistė pasekė žemaitiškai smagią pasaką be galo, o linksmoms pop choro dainininkių ir trečiokės Mildos atliekamoms dainoms šventės svečiai pritarė skambiais plojimais. Jomarko gaspadinė Juzefa dėkojo atlikėjams ir apdovanojo visus riestainių karoliais. Globos namų direktorė B.Vaičkienė padovanojo puikų senelių pagamintą inkilą ir palinkėjo, kad jame dar šį pavasarį prie mūsų mokyklos apsigyventų tikri vyturiukai. O tada prasidėjo tikras Juozapinių jomarkas. Vaišinomės gardžiais pyragais, saldumynais, dar šilta namine duona, gardžiavomės klevų sula. Gėrėjomės prekeivių rankdarbiais, verbomis, mezginiais.

    Į namus grįžome su puikia nuotaika ir džiaugėmės ne tik patys smagiai pabuvę, bet ir kitus pralinksminę  – juk gera daryti gera!