logotipas (2) (1) - Kopija - Kopija

Hide Mokykla Hide Hide Hide

Mažeikių ,,Vyturio" pradinė mokykla

Ateikite, čia vaikiški pasauliai, sušildyti juoko vaikų...

Svečiavomės Mažeikių rajono Plinkšių globos namuose

Spalio 1-oji Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Ta proga 4 metus iš eilės vykstame į senelių namus. Nuo šių metų gegužės 1 dienos Mažeikių rajono senelių globos namai persikėlė į Plinkšes ir vadinasi Mažeikių rajono Plinkšių senelių globos namais. Tad šį kartą mūsų kelionė buvo kiek kitokia, nes vykome su dideliu autobusu, kurį  mokyklos direktorės prašymu parūpino Mažeikių švietimo skyrius.

Savo susitikimą su seneliais planuojame iškart  prasidėjus mokslo metams. Šokių ir muzikos mokytojos paruošia programėles su mokiniais, lankančiais neformaliojo ugdymo veiklą mokykloje. Šiemet prisijungė ir 2–os klasės mokinė Ieva Šlutaitė, kuri pasakojo pasakėčias ir dainavo žemaitiškai. Po programėlės pakvietėme senelius bendriems žaidimams ir šokiams.

Džiaugiamės galėdamos tęsti bendradarbiavimą, nes jau patapome senelių ir kitų ten gyvenančių asmenų mažaisiais draugais. Smagu, kad šį kartą juos sutikome dar laimingesnius, nes jie gyvena naujuose ir išpuoselėtuose namuose.

Taip savo pradinės mokyklos mokinukams ugdome pagarbą vyresniems ir neįgaliems asmenims.

Socialinė pedagogė Rita Bučienė